Mobilność aktywna na kartach kalendarza 2017

Mobilność aktywna na kartach kalendarza 2017

kalendarz-www-fopPodobała Wam się nasza kampania outdorowa „Mobilność aktywna”? Chcielibyście, aby jej część w najbliższych miesiącach towarzyszyła Wam na biurku? Zachęcamy do zgłaszania zapotrzebowania. Wyślemy Wam egzemplarze. Możemy dorzucić DaRoPlan i naklejkę „Dzięki, że wybierasz rower!” Bezpłatnie (na terenie Polski).

Dziękujemy za zgłoszenie zapotrzebowanie na Kalendarz. Informujemy, że nakład został wyczerpany.

Kalendarz wydaliśmy okraszając go rysunkami Anny Zabdyrskiej, która wspierała nas w kampanii na rzecz Mobilność aktywnej swoimi pomysłami, ciekawym ujęciem tematów i fachowym doradztwem.

Kalendarz ukazał się dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Od połowy lat 90. zaangażowna w działania na rzecz ochrony środowiska. Specjalizuje się w bezpośredniej edukacji ekologicznej, szczególnie w zakresie gospodarki odpadami i promocji roweru, jako środka transportu w mieście. Współpracowała między innymi z Fundacją Wspierania Inicjatyw Ekologicznych, Forum Opakowań Szklanych, Instytutem Ekonomii Środowiska i CEE Bankwatch Network. Od roku 2008 związana ze Związkiem Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć. Koordynatorka merytoryczna i finansowa ogólnopolskiego projektu "Akademia 3R" w ramach kampanii "Kupuj odpowiedzialnie. Na co dzień przemierza rodzinny Kraków na rowerze. Dalekie podróże są pasją jej życia. Uwielbia odkrywać i fotografować niesamowite zakątki świata. Od 2010 roku koordynuje projekty edukacji rowerowej w Polskiej Zielonej Sieci. Najpierw projekt "Jedź rowerem", a następnie "Rower - nowa kultura mobilności. Edukacja ekologiczna i promocja zrównoważonego transportu w Małopolsce".