Zbliża się Święto Cykliczne 2016!

Zbliża się Święto Cykliczne 2016!

sc male12 czerwca 2016 roku, w samo południe przy Stanisława Lema wystartuje Wielki Przejazd Rowerowy, który swoim tempem dotrze do miejsca Pikniku Rowerowego, czyli na finał Święta Cyklicznego 2016! W Przejeździe biorą udział całe rodziny, jedziemy na małych i na dużych rowerach, na bicyklach i monocyklach, z przyczepkami i rowerami cargo, na dwóch i na trzech kołach. Najważniejsze, że napędzamy rowery siłą naszych mięśni.

Festiwal miejskich rowerzystów to moc rowerowych atrakcji! Musicie tam być!

W związku z tym, że Piknik finałowy Święta Cyklicznego odbędzie się na stadionie KS „Wanda”, przy ul. Odmogile 1b, przejażdżka jest gwarantowan. Początek Pikniku około godz. 13:00.

Rowerzystko, rowerzysto! A jeśli znasz i lubisz formułę Święta Cyklicznego – dorzucisz się?
Zachęcamy do wsparcia wydarzenia poprzez wpłaty na rachunek nr 25 1750 0012 0000 0000 3333 3218 Stowarzyszenia Trzecia Przestrzeń, 30-150 Kraków, Armii Krajowej 81/33. W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE – ŚWIĘTO CYKLICZNE. Nawet mała wpłata pomoże organizatorom zapewnić i atrakcje i bezpieczeństwo wydarzenia.

Jedźcie rowerami!

Wydarzenie na FB tegorocznego Święta Cyklicznego w Krakowie.

Od połowy lat 90. zaangażowna w działania na rzecz ochrony środowiska. Specjalizuje się w bezpośredniej edukacji ekologicznej, szczególnie w zakresie gospodarki odpadami i promocji roweru, jako środka transportu w mieście. Współpracowała między innymi z Fundacją Wspierania Inicjatyw Ekologicznych, Forum Opakowań Szklanych, Instytutem Ekonomii Środowiska i CEE Bankwatch Network. Od roku 2008 związana ze Związkiem Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć. Koordynatorka merytoryczna i finansowa ogólnopolskiego projektu "Akademia 3R" w ramach kampanii "Kupuj odpowiedzialnie. Na co dzień przemierza rodzinny Kraków na rowerze. Dalekie podróże są pasją jej życia. Uwielbia odkrywać i fotografować niesamowite zakątki świata. Od 2010 roku koordynuje projekty edukacji rowerowej w Polskiej Zielonej Sieci. Najpierw projekt "Jedź rowerem", a następnie "Rower - nowa kultura mobilności. Edukacja ekologiczna i promocja zrównoważonego transportu w Małopolsce".