Zadowoleni obywatele rowerzyści – fotorelacja

Zadowoleni obywatele rowerzyści – fotorelacja

Trudno mi obiektywnie ocenić konferencję i debatę pn. Obywatele rowerzyści, bo brałem w niej czynny udział. Wystarczy, że napiszę, iż była piątkowa ;). Dodam także, że od kilku osób przyjąłem wyrazy uznania i zadowolenia z przebiegu konferencji, jakości prezentacji i wartości merytorycznej. Tak, najkrócej jak potrafię, mogę podsumować wydarzenie wieńczące całoroczną pracę w projekcie Krakowski Dialog Cykliczny stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów dzięki wsparciu finansowemu Fundacji im. S. Batorego.

O konferencji i debacie napisali też inni: Gazeta Wyborcza i serwis Love Kraków.

Absolwent animacji kultury UJ. Po lekturze m.in. Cyfrowego życia Nicholasa Negroponte jego credo to - wierzę w bloga, co zaowocowało nagrodą Bloger Roku 2006 za prowadzenie krakoff.info. Poza aktywnością internetową ceni również dobrą kuchnię wegetariańską i zrównoważoną, czyli zieloną architekturę. Uwielbia miasto, ale chciałby je zamienić w ogród pełen zieleni, w którym najwygodniej i najszybciej przemieszczać się można rowerem. Od sierpnia 2013 roku pełni funkcję tzw. oficera rowerowego w Zarządzie Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.

  • Sebastian Ociepka

    Konferencja była przygotowana i poprowadzona na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że mogłem dorzucić swoją małą cegiełkę. Trzymamy kciuki, żeby za rok rowerzyści byli jeszcze bardziej zadowoleni! :)