III Skawińska – młodsza siostra krakowskiej Masy Krytycznej

III Skawińska – młodsza siostra krakowskiej Masy Krytycznej

Już w najbliższą sobotę, 21.09.2013 – w ramach świętowania Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbędzie się III Skawińska Masa Krytyczna. Organizatorzy tego wydarzenia, którzy wielokrotnie brali udział w Krakowskiej Masie Krytycznej oraz Święcie Cyklicznym, serdecznie zapraszają krakowskich rowerzystów na rewizytę.

Gdzie: ruszamy z Rynku w Skawinie wybraną trasą ulicami naszego miasta.
Trasa liczy ok. 8 km
http://www.traseo.pl/trasa/skawinska-masa-krytyczna-wrzesien/code/333ghXgO

Dojazd z Czerwonych Maków do Rynku w Skawinie zajmuje ok. 40 minut. Proponujemy przejazd z pominięciem ruchliwej drogi krajowej, jak na poniższej mapie.
http://www.traseo.pl/trasa/czerwona-maki-rynek-skawina

Zapraszamy Wszystkich którzy mają ochotę poznać nasze miasto, chcieliby wesprzeć nas w promocji wśród jego mieszkańców roweru jako zdrowego i ekologicznego środka transportu oraz pomóc nam w masowości imprezy.
– Rowerowa Skawina

III_skawinska_MK