Polityka rowerowa w miastach – weź udział w konferencji

Polityka rowerowa w miastach – weź udział w konferencji

W piątek, 20 września w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa odbędzie się konferencja VELOKRAKÓW poświęcona polityce rowerowej miast. Zachęcamy do udziały w tym wydarzeniu. Zgłoszenia przyjmowane są do najbliższego piątku, 13 września.

20 września br. w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu Urząd Miasta Krakowa oraz Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu organizują konferencję VELOKRAKÓW poświęconą polityce rowerowej miast.

Swoje prezentacje przedstawią zarówno zagraniczni prelegenci, jak i przedstawiciele Krakowa oraz innych polskich miast. Na zakończenie przewidziany został wspólny przejazd na rowerach z miejskiej wypożyczalni KMK Bike.

Zachęcamy do udziału w konferencji VELOKRAKÓW. Z przyczyn organizacyjnych, formularze zgłoszeniowe należy przesyłać do piątku, 13 września. Program konferencji oraz formularze znajdują się w załączniku.

PROGRAM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


materiał informacyjny pochodzi ze strony krakow.pl

  • zibi22

    taka oto jest polityka miast.
    Mam tylko nadzieję że w Krakowie nasi włodarze nie przychodzą do pracy na rauszu. Droga wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego wzdłuż, którego masa ludzi pojechałaby do roboty i taki bubel.