Lotna Czytelnia startuje

Lotna Czytelnia startuje

Wakacje jakoś naturalnie kojarzą się nam z jazdą na rowerze i lekturą na świeżym powietrzu. Jako KMR nieustannie propagujemy to pierwsze, a od czasu do czasu także i drugie: warto przypomnieć choćby naszą zeszłoroczną Lipcową Literacką Masę Krytyczną. W tym roku we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną z ul. Rajskiej mamy do zaproponowania coś jeszcze fajniejszego – Lotną Czytelnię.

Odwieczny problem co robić, gdy zapomniałem na przejażdżkę ulubionej książki wydaje się wreszcie przynajmniej częściowo rozwiązany. Już nie musisz wracać do domu, pędzić do księgarni czy biblioteki, to biblioteka przypedałuje do Ciebie.

W każdą słoneczną środę sierpnia między 12 a 17 książki będzie się dało wypożyczyć na Bulwarach Wiślanych, prawie nie zsiadając z roweru. Lekturę można „skonsumować” na miejscu i po przeczytaniu zwrócić osobom z obsługi lub zabrać do domu i oddać później w Punkcie Informacyjnym WBP przy ul. Rajskiej 1.

Lotna Czytelnia startuje do lotu już 7 sierpnia. Zapraszamy!

Strona wydarzenia Lotna Czytelnia.

Kameleon - gad z grupy jaszczurek, słynący ze zdolności do zmiany ubarwienia, długiego języka i oryginalnych kształtów ciała (żródło: Wikipedia). Występuje w zielonym.

  • VAT

    Chyba miało być „zwrócić osobom”…