Zrób sobie Święto Cykliczne 2013 (aktualizacja nr 2)

Zrób sobie Święto Cykliczne 2013 (aktualizacja nr 2)

Do czerwca jeszcze daleko, ale przygotowania do kolejnej edycji największego festiwalu kultury rowerowej idą pełną parą. Masz własny pomysł na Święto Cykliczne? Przyjdź na spotkanie i opowiedz o nim!

Święto Cykliczne to nie tylko największy festiwal rowerowy w Polsce. To również najfajniejsza impreza tego typu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – dzięki ludziom, którzy je tworzą. Święto skupia bardzo różne osoby, wybierając rower jako swój środek transportu z wielu różnych powodów. Tym, co oprócz rowerów, łączy nas wszystkich są otwarte głowy i świetne pomysły. I tu pojawia się miejsce dla Ciebie.

Chcesz przekonać się jakie to uczucie zorganizować imprezę dla ponad dwóch tysięcy rowerzystów? Lubisz pracować z ludźmi i wiesz jak ich motywować? Masz lekkie pióro lub chcesz podszkolić się w kontaktach z mediami? Chcesz, aby inni zobaczyli Twój film lub posłuchali o wyprawie, w której uczestniczyłeś? Masz niecodzienne pomysły na promocję? Konstruujesz dziwaczne rowery? Chcesz poznać bandę pozytywnych zapaleńców? Byłeś na poprzednich edycjach Święta i masz pomysł na to, co można zrobić lepiej? Po prostu lubisz jeździć na rowerze? Dołącz do nas.

Co możesz zrobić? To zależy od Ciebie. Przyjdź na spotkanie otwarte i opowiedz o swoich pomysłach. Tegoroczne Święto Cykliczne będzie wyglądało tak, jak je wspólnie zorganizujemy (i na ile wystarczy pieniędzy, ale o to nie musisz się martwić).

Aktualizacja nr 2:

Znowu zmiana miejsca – spotkanie odbędzie się w Gazeta Cafe przy ulicy Brackiej 14. Dzień i godzina pozostają bez zmian – środa 16 stycznia o 18:30. Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych. Masz pytania? Chcesz wziąć udział w przygotowaniach, ale nie możesz przyjść w środę? Napisz do mnie: mackurek@gmail.com. Chcesz dowiedzieć się więcej o Święcie Cyklicznym? Kliknij tutaj.

Do zobaczenia w środę :-)

Opowiadam o rowerach w mieście na blogu Statek Kosmiczny.

  • Krzysztof Ryba

    Na filmie wyraźnie widać, że Plac Szczepański pomieści drugie tyle rowerzystów. Czy w 2013 będzie ich 3tys? Oby oby! :)

  • Maciek Kurek

    Jak dopisze pogoda, to spokojnie będą 3 000. Jak nie dopisze, to tylko 2 000 ;-)