Nabór do Ekipy Święta Cyklicznego!

Nabór do Ekipy Święta Cyklicznego!

9 czerwca 2013 roku odbędzie się kolejne Święto Cykliczne!

Święto Cykliczne to festiwal miejskiej kultury rowerowej, organizowany w Krakowie od 2009 roku. Jest to inicjatywa społeczna, mająca na celu promocję najwygodniejszego środka transportu po mieście, jakim jest rower. Więcej o Święcie możesz przeczytać na naszej stronie.

Przygotowania do Święta Cyklicznego 2013 zaczynamy już dziś od budowania zespołu. Najbliższe spotkania poświęcone są również tworzeniu nowej wizji Święta Cyklicznego – co znaczy, że i Ty możesz wpłynąć na to, jak będzie wyglądał następny festiwal..

..gdyż..

poszukujemy ludzi, którzy chcą włączyć się do organizacji Święta (projektowania programu, pozyskiwania funduszy, promocji, organizowania wydarzeń festiwalowych). Jeśli posiadasz już doświadczenie w organizacji – świetnie!, jeśli nie – wystarczy Twoja chęć do działania, wszystkiego się nauczysz.
Nie szukamy ludzi do robienia kawy i kserowania. Oferujemy Ci realną możliwość kreowania festiwalu rowerowego. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły – jeśli myślisz, że na poprzedniej edycji święta czegoś brakowało i masz pomysł, jak to zorganizować – przyjdź i powiedz nam o tym!

Boisz się zimy? Już nie musisz. Obiecujemy, że zajęcie się czymś kreatywnym oraz społecznie zaangażowanym (czyli organizacją późno-wiosennego festiwalu) zminimalizuje skutki mrozu i małego nasłonecznienia. Poza tym: otwarci, nakręceni na działanie ludzie, których poznasz na spotkaniu, nie pozwolą na zimowy marazm.

Razem zmieniamy nasze miasto – na bardziej przyjazne ludziom, a do tego jesteśmy zdrowsi i zawsze na czas, niezależnie od korków czy kontroli biletów..

Dołącz do nas!
Zbierz resztę swojej letniej energii i połącz ją z naszą – przyjdź na spotkanie organizacyjne Święta Cyklicznego 2013
w środę 7 listopada,
o godzinie 18:30,
przy ulicy Biała Droga 4/6