Rowerowa Gra Miejska – 8 sierpnia

Rowerowa Gra Miejska – 8 sierpnia

Poruszasz się rowerem po Krakowie? Mijasz dziury w drodze, uszkodzone chodniki, dzikie wysypiska? Chcesz sprawić, by było ich mniej i dowiedzieć się jak być bardziej EKO? A przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody? Weź udział w Rowerowej Grze Miejskiej EKO-PATROL!

8 sierpnia (środa) wybierz się w podróż głównymi ścieżkami rowerowymi Krakowa i odszukaj tabliczki z pytaniami. One wskażą Ci czym jest odpowiedzialna konsumpcja, jakie są formy ochrony przestrzeni zielonej, jak zgłaszać usterki i problemy występujące w przestrzeni publicznej!
Już dziś zarejestruj się wypełniając FORMULARZ. Wpisując swoje imię, nazwisko i dane kontaktowe. Upewnij się, czy adres mailowy wpisany przez Ciebie jest prawidłowy. Formularze rejestrujemy do godziny 14:00, 7 sierpnia (wtorek).

Na adres mailowy podany w formularzu, w dniu 8 sierpnia o godzinie 12:00 otrzymasz kartę konkursową* i lokalizacją miejsc, w których znajdziesz pytania konkursowe. Do godz. 16:00 dostarcz nam Kartę Konkursową z odpowiedziami i wygraj bon do EMPIKu o wartości 150, 100 lub 50 PLN, bidony i inne atrakcyjne upominki! Do gry można się zgłaszać indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach! W naszej grze nie liczy się czas przejazdu, a ilość prawidłowych odpowiedzi!

Organizatorami Rowerowej Gry Miejskiej EKO-PATROL są Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kapitału Społecznego „Pracownia Obywatelska”, Fundacja Inicjatyw Społecznych PLAN C i Fundacja Aeris Futuro.

Do udziału w grze zapraszamy w ramach akcji „NaprawmyTo.pl”.

Pełne zasady uczestnictwa w Grze znajdziecie w REGULAMINIE.

* Osoby nie dysponujące drukarką, zapraszamy po odbiór karty konkursowej do Małopolskiego Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej (ul. Mikołajska 4, Tel. 12 421-30-15) 8 sierpnia w godzinach 12-14.

Projekt finansowany ze środków Fundacji im. Stefana Batorego.

Przemysław Dziewitek, prezes Stowarzyszenia „Pracownia Obywatelska”

 • Szkoda ze w tygodniu… powodzenia w grze :)

 • annouk

  szkoda, że nie trochę bardziej popołudniu :(

 • kubeu

  do 16?
  kto wezmie w tym udzial?
  chyba uczniowie majacy wakacje, 18 to by bylo cos, a 20 wrecz idealnie.

 • Jeśli lubicie gry miejskie to zapraszam do informatora o gra miejskich w Polsce na fejsie

  http://www.facebook.com/pages/Gry-miejskie/268728863232146

  i podrzucajcie mi też info o rekrutacjach o grach!