Pomóż przy promocji Święta Cyklicznego – zobacz jakie to proste!

Pomóż przy promocji Święta Cyklicznego – zobacz jakie to proste!

Rusza wielka machina promocyjna Święta Cyklicznego 2012! Poszukujemy wolontariuszy, plakaciarzy, ulotkarzy, wlepkarzy i wszelkich rowerowych nakręcaczy! Weź udział w organizacji największej rowerowej imprezy Krakowa!

Jak możesz pomóc przy Święcie? Do wyboru jest wiele form zaangażowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Akcja plakatowa

Zapraszamy na pierwszą wielką akcję plakatową, która rozpocznie się w środę o 18:00 od spotkania przy Białej Drodze 4/6. Jeśli nie możesz przyjśc, a chcesz poplakatować – napisz do Ani: annaczerwien [zwierzak na M] gmail.com.

Akcja Truskawka

Od samego zarania Święta promujemy je w niecodzienny sposób – rozdając rowerzystom truskawki. Wraz z truskawkami cykliści otrzymują też ulotki, a na nich wszystkie ważne informacje nt. święta. Akcje truskawki odbywają się w weekendy na Bulwarach, ulotki rozdajemy też w tygodniu, w godzinach popołudniowego szczytu na Rondzie Mogilskim. Informacje o akcji znajdziecie na facebooku oraz u truskawkowego koordynatora.

Ambasadorzy Święta Cyklicznego

Kto nie lubi rozdawać ulotek, ani rozklejać plakatów, może samemu stać się żywą reklamą. Plansze na rowery to fajny sposób na upiększenie swojego roweru oraz przyciągnięcie uwagi mijanych osób. Rower z planszami zaparkowany w uczęszczanym miejscu może zdziałać cuda!

Nie wiesz jak przygotować plansze? To proste – mamy gotowe wydruki, kartony i folię, wystarczy tylko wszystko złożyć w jedną całość. Szczegóły u ekipy masy.

foto: by nc sa Wolny Rower, by nc sa alternatekev, Zupa