Zostań współtwórcą Święta Cyklicznego 2012

Zostań współtwórcą Święta Cyklicznego 2012

Do Finału Święta Cyklicznego pozostało już tylko 16 dni! Będzie to okres bardzo gorący dla wszystkich zaangażowanych w tworzenie tego społecznego festiwalu. Jak co roku będziemy potrzebować pomocy przy akcji plakatowania miasta. I Ty możesz do nas dołączyć! Od tego ile nas będzie zależy koncowy sukces Wielkiego Przejazdu Rowerowego i całego Święta Cyklicznego!

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne już jutro
Piatek, 18 maja
godz. 18:00, ul. Biała Droga 4/6

Ulotki Święta Cyklicznego, a także Masy Krytycznej możecie odbierać w kawiarni Format, przy ul. Loretańskiej 8
Chcesz pomóc, a nie możesz przyjść na spotkanie? pisz na adres: swieto.cykliczne@gmail.com

 • Kilka plakatów Masy już wydrukowalem, ale nie posiadam jeszcze plakatów i ulotek Święta Cyklicznego :(

 • pg

  -Pytanie natury technicznej: filmiki z Vimeo dają się ustawić na każdy możliwy moment odtwarzania (w tym w części niezbuforowanej) a głowę bym dał że dawniej tak nie było (tylko po części zbuforowanej suwak chodził, w każdej przeglądarce) – w każdym filmie Vimeo, nie tylko na tej stronie
  dobrze mi się wydaje?

  -co do samej głównej strony – około 10% średnio użycia procka cały czas jest normalne?
  -o tym błędzie z komentarzy co pisałem już dawno (Opera, Mahthon, IE) nawet nie chcę wspominać :>

 • @pg
  ibk robie w tzw. czasie wolnym. nie wszystko byc moze dziala idealnie. chcesz pomoc? zapraszam. to ze sie zle wyswietla w przegladarkach, z ktorych ja nie korzytam, a statystyki pokazuja, ze niewiele osob tu zagladajacych takze, jest dla mnie wylacznie informacja. nie mam czasu sie tym zajac i nie wiem czy wysilek i czas wlozony w naprawe ma sens.

 • Pierwsze ulotki ŚC (drukowane wspólnie z masą) juz są! Zapraszamy do kontaktu, odbioru no i zorganizowania Grupy Skawińskiej na ŚC.