Konkurs Cyklofotografia 2012

Konkurs Cyklofotografia 2012

Podobnie jak podczas poprzednich edycji Święta Cyklicznego, również w tym roku rusza konkurs Cyklofotografia 2012. Do 13 maja czekamy na Wasze prace o tematyce nawiązującej do rowerów, w szczególności do stylowej, szykownej i wolnej jazdy miejskiej. Spróbujcie pokazać na zdjęciach, że rower, jako środek transportu, jest absolutnie genialny.

Wszystkie nadesłane fotografie zostaną ocenione przez profesjonalne jury, które będzie zwracać uwagę na:

  • zgodność z tematyką Konkursu,
  • walory artystyczne,
  • oryginalność ujęcia tematu,
  • jakość techniczną.

Na zwycięzców czeka wiele atrakcyjnych nagród – autor najlepszego zdjęcia otrzyma rower miejski. Sprawdźcie w naszej galerii jak cyklo-fotografowali laureaci w zeszłym roku.

Więcej szczegółów, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie http://krakow.swietocykliczne.pl/. Rozstrzygnięcie nastąpi tuż przed finałem Święta Cyklicznego, na który serdecznie zapraszamy 3 czerwca 2012.

 

 

Zawodowo zajmuje się doświadczalną optyką kwantową oraz badaniami materii w ultra niskich temperaturach. Poza pracą działa na rzecz zrównoważonego transportu. Od 2007 roku związany ze Stowarzyszeniem Rowerowy Toruń. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie, związany z Kraków Miastem Rowerów. Twórca i współautor bloga Wolny Rower, na którym stara się promować rower jako najlepszy środek transportu oraz najprzyjemniejszy sposób na spędzanie czasu wolnego. Przez obiektyw aparatu fotograficznego obserwuje rowerową rewolucję w polskim transporcie miejskim.

  • paw

    Je, je, je !!!! :-)