Tworzymy bazę rowerowych absurdów

Każdego dnia jeździsz po tej samej dziurze? A może zgubiłeś się w gąszczu sprzecznych ze sobą znaków? Zgłoś to! Razem stwórzmy bazę, dzięki której będziemy mogli szybciej i efektywniej monitorować działania Zikitu.

Dodanie absurdu jest bardzo proste. Wystarczy zrobić zdjęcie, wejść pod ten adres i kliknąć +Add more photos. Po załadowaniu zdjęć wciskamy Click here to add a description i podajemy zwięzły i wyczerpujący opis problemu oraz dokładną lokalizację. To wszystko!

Baza danych jest na bieżąco przeglądana i moderowana. Po założeniu konta, do czego gorąco zachęcam, możemy także komentować zdjęcia innych rowerzystów. Przede wszystkim czynimy to wówczas, gdy wysłaliśmy pismo w sprawie danego problemu!

A jak dokładnie działa nasza baza danych? Zdjęcia wrzucane przez rowerzystów służą do przygotowywania pism do Zikitu. Jeśli wszystko przebiegnie gładko, to zdjęcie wędruje do bazy problemów rozwiązanych. Jeśli nie – góra pism na urzędniczych biurkach będzie rosnąć. Wybór należy do urzędników.

Serdecznie zapraszam wszystkich rowerzystów do nadsyłania zdjęć i pisania pism. To naprawdę zajmuje tylko kilka minut, a przynosi wymierne rezultaty dla naszego miasta.

foto: by nc nd sa
rybasso bazylek100