Kraków zaszyfROWERowany – pierwsza Rowerowa Gra Miejska

Na fali sukcesu Święta Cyklicznego, w niedzielę, 26 czerwca, zapraszamy krakowskich cyklistów do udziału w pierwszej Rowerowej Grze Miejskiej. Być może pierwszej, jaka będzie mieć miejsce w Polsce! Startujemy o godzinie 10.00 na Błoniach przy kamieniu papieskim.

Podczas kilku godzin niezapomnianych emocji uczestnicy odwiedzą tajemnicze krakowskie zaułki, zbiorą wskazówki ukryte na kamienicznych fasadach, rozwiążą zagadki dotyczące znanych krakowian oraz rozszyfrują tajemnicę pewnego widoku. Wszystko to – oczywiście – na rowerach.

W grze mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Zapraszamy uczniów, studentów, dorosłych, a także
rodziny z dziećmi.

Dołącz do nas! Weź rower, poznawaj Kraków i dotrzyj do mety jako pierwszy! W rywalizacji o główną nagrodę, wezmą udział 4-osobowe zespoły w dwóch kategoriach:

2 + 2 (dwójka dorosłych plus dwójka dzieci)
4 + 0 (czwórka dorosłych)

Zapisywać mozna się wyłącznie poprzez formularz kontaktowy, wpisując nazwisko osoby zgłaszającej i dane kontaktowe do niej, a w wiadomości wpisując nazwę drużyny i imiona i nazwiska osób.

Z powodów organizacyjnych przyjmujemy zgłoszenia maksymalnie 50 drużyn wyłącznie do piątku 24 czerwca do godziny 20.00.

Absolwent animacji kultury UJ. Po lekturze m.in. Cyfrowego życia Nicholasa Negroponte jego credo to - wierzę w bloga, co zaowocowało nagrodą Bloger Roku 2006 za prowadzenie krakoff.info. Poza aktywnością internetową ceni również dobrą kuchnię wegetariańską i zrównoważoną, czyli zieloną architekturę. Uwielbia miasto, ale chciałby je zamienić w ogród pełen zieleni, w którym najwygodniej i najszybciej przemieszczać się można rowerem. Od sierpnia 2013 roku pełni funkcję tzw. oficera rowerowego w Zarządzie Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.

  • p

    „Na fali sukcesu Święta Cyklicznego, w najbliższą niedzielę, 26 czerwca,..”

    w najbliższą niedzielę jest 19 czerwca