Czerwcowa masa za nami!

Najwyraźniej wzięliście sobie do serca „odezwę” ;) zamieszczoną w poprzednim poście. Na czerwcową masę stawiło się 72 osoby – to może kiepski wynik w porównaniu z 233 osobami w maju i 192 w kwietniu, ale i tak nieźle jak na stosunkowo kiepską pogodę, początek wakacji, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i kilka innych odbywających się w tym samym czasie atrakcji… :)

Niezbyt imponującą ilość zrekompensowała znakomita jakość :). Ogromne brawa należą się odważnemu koledze, który zdecydował się prowadzić przejazd (z tego co zrozumiałem, była to jego pierwsza masa!) – trasa wymyślana na bieżąco okazała się być bardzo ciekawa. Gratulacje również dla wszystkich uczestników za to, że znakomicie zagrała samoorganizacja grupy na skrzyżowaniach – przynajmniej kilka osób za każdym razem pilnowało sprawnego przejazdu i wszystko przebiegło znakomicie :)

To był naprawdę spontaniczny przejazd, taki jakim powinna być masa. Brakowało właściwie jeszcze tylko skandowania haseł… ;) Może następnym razem…

  • Paweł

    Kiedy filmik będzie ??

  • Paweł

    Jakiś film z masy będzie wogóle ??

  • Jak tam przygotowania do Masy lipcowej? BikeOne wraz partnerem strategicznym All For Planet (fundacja ekologiczna serwisu Allegro), chciałby wesprzeć przejazd chłodnymi napojami energetycznymi oraz gratisami BikeOne/w postaci „termo-bidonów”, koszulek i taśm odblaskowych dla losowo wybranych Masowiczów. Chcielibyśmy również podarować 3 testowe Konta BikeOne dla osób, które nie mają rowerów, a potrzebują rower do jazdy po mieście i na masy! Konta miałyby opłacone kaucje, wykupione abonamenty na 31 dni oraz doładowane byłyby 20zł (na jazdy powyżej 30min). Warunkiem otrzymania takiego konta byłoby: 1. Stawienie się przed punktualnie przed masą o 17:30 (pod Adasiem) i uczestnictwo w masie na otrzymanym rowerze BikeOne 2. Weryfikacja użytkownika z dowodu osobistego i podpisanie umowy (że Konto BikeOne będzie używane wg regulaminu). UWAGA: Wcześniej będzie można wysłać maila na bok@bikeone.pl ze swoimi danymi (minimum imię, nazwisko, nr tel kom, e-mail) i chęć, że jest się zainteresowanym takim kontem (jeśli nie potrzebujesz nie ‘zabieraj’ innym!). Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych będzie trójka najbardziej potrzebujących ;) Jeśli nie będzie zgłoszeń mailowych ‘wybierzemy’ o 17:30 spośród chętnych. Pozdrawiamy Zespół BikeOne!