Konkurs "Cyklofotografia 2010"

Zapraszamy do udziału w otwartym konkursie fotograficznym „Cyklofotografia 2010” , organizowanym w ramach tegorocznego Święta Cyklicznego. Pomóż nam promować rower jako zrównoważony środek transportu!

Z roku na rok coraz więcej osób wybiera w Krakowie transport na dwóch kołach – chcemy to udokumentować i świętować! Jak Ty to widzisz? – złap rower w obiektywie i wyślij swoje dzieło sztuki do nas. Czekają ciekawe nagrody i oczywiście wielka sława! Wybrane prace będą umieszczone na wystawie, którą otworzymy podczas Święta Cyklicznego 13 czerwca. Zdjęcia można zgłaszać do 25 maja.

Odwiedź stronę internetową http://www.swietocykliczne.pl/konkurs/ gdzie dowiesz się więcej o Święcie Cyklicznym i Konkursie.

 • Wziąłbym udział, ale dlaczego trzeba się rejestrować na jakimś tam serwisie ? Bzdura, nie chce mi się.

 • leaff

  chcemy w ten sposób wypromować grupę Rowery w Krakowie – z której zasysają się zdjęcia na naszą stronę

 • @Kaspar

  leaff ujął to najkrócej.

  tak to jest, ze organizator konkursu, czy jakiejś usługi, stawia pewne wymagania. aby założyć bloga też musiałeś założyć sobie google account.
  aby dostać się do lekarza specjalisty, najpierw trzeba dostać skierowanie od lekarza ogólnego. to jest dopiero wysiłek.

 • Kaspar

  A nie możnaby mailem poprostu? Byłoby łatwiej :) Kto wie-może się skuszę.

 • @Kaspar

  jak juz zalozysz sobie konto na flickr’ze to jest szansa, ze bedziesz wrzucal wiecej zdjec rowerowych i nie tylko, ktore jednym kliknieciem mozesz rowzniez publikwac w blogu na blogspocie. zadna inna platforma do zdjec, nie daje takich mozliwosci, a poza tym jest tam najwieksza na swiecie spolecznosc ludzi zajmujacych sie fotografia zawodowo i amatorsko. polakow, krakowian tez jest sporo

 • @ all

  Niech wam bedzie ;) To moje pierwsze zdjęcie tam

  http://www.flickr.com/photos/malypalecbuddy/4611846082/

 • Bardzo fajny pomysł z tym konkursem fotograficznym :)